wz

Znak Přerova  Přerovská kuželkářská liga 

Tabulky       Rozlosování       Pravidla        Zápasy         Historie        Galerie

Tabulka  2008/2009
1 –  7 místo
 1.  CD UZEL                16   0   2   1528.8   204: 84   32  +12
 2.  TECHNICKE SLUZBY       12   2   4   1516.4   186:102   26  +10
 3.  CD SDC                 10   1   7   1500.2   175:113   21   +3
 4.  RESTA DAKON LOV        10   0   8   1472.1   159:129   20   +4
 5.  ORLI HRANICE           10   0   8   1462.4   151:137   20    0
 6.  SEZAKO                  9   1   8   1477.6   161:127   19   +3
 7.  NEMOCNICE               8   3   7   1480.2   152:136   19   -1
8 –  13 místo
8.  PROFISTAV               8   4   5   1459.0   160:112   20   +2
 9.  PRECHEZA                6   4   7   1426.9   118:154   16    0
10.  ZAMECNICI               5   2  10   1412.2   117:155   12   -4
11.  STAVEB BYT DRUŽSTVO     5   2  10   1425.9   101:171   12   -6
12.  SPDO                    2   2  13   1342.9    77:195    6  -12
13.  CD ZST                  2   1  14   1367.1    63:209    5  -11

Slavnostní ukončení a závěr ligy se uskuteční dne 1.5.2009. Od 10:00 proběhne 2. ročník memoriálu
„VILÉMA ONDRYÁŠE“

Zatím jsou přihlášeni tyto kuželkáři - kuželkářky:

10:00 hod            Maňák Jiří, Dvořák Vladimír, Janovský Jiří, Sachr Jaroslav, Půlpán Zdeněk, Maršálek Jiří
10:50 hod            Hnilica Frant., Smějsík Stanislav, Topič Břeťa, Mikocziová Naďa, Rybka Jarda, Obručník Ladislav
11:40 hod            Šístková Jarmila, Stratil Josef, Síleš Milan, Hamperl Luděk, Ešpandr Miroslav, Příhoda Antonín
12:30 hod            Šístek Petr, Kočí Radim, Zatloukal Vladimír, volno, volno, volno,
13:20 hod            volno, volno, volno, volno, volno, volno,
14:10 hod            Valouch – host, Kubík Karel, Rašťák Radovan, Hlavinka Čestmír, Řezníček Milan, volno,

Je tedy ještě 10 míst volných, můžete se přihlásit,  hnilica.fr@volny.cz  nebo budeme situaci řešit operativně na místě.

 Předpoládaný konec turnaje v 15:10 a slavnostní ukončení soutěže v 15:30 hod.
Systém hry: hraje se na 2x50 HS, startovné 100,- Kč.

            Připomínám, že první ročník vyhrál Petr Šístek, který má  povinnost donést putovní cenu, skleněnou plaketu. Raďa Rašťák má samozřejmě donést putovní pohár družstev za vítězství v minulém ročníku 2007/2008.

Rekordy družstva:  ČD UZEL PŘEROV         dne:   16.04.2007         Nához:       1631

                                  ČD UZEL PŘEROV         dne:   10.10.2008         Nához:       1617

ČD UZEL PŘEROV     dne:    20.03.2009         Nához:      1605

Rekordy jednotlivců:
Milan Síleš          dne: 24.04.2009         Nához:       302
Jaroslav Rybka  dne: 14.11.2008         Nához:         308
Petr Šístek          dne: 10.10.2008         Nához:         302 
Miroslav Švarc   dne:  28.03.2008         Nához:         307
Petr Šístek         dne:  28.03.2008         Nához:         301 
Jiří Kryl               dne:  14.12.2007         Nához:         305
Vladimír Dvořák dne:  30.11.2007         Nához:         308        
 Karel Kubík        dne:  18.03.2005         Nához:       304  

Jednotlivci:
1.  SEDLÁČEK Vladimír     SPDO          273.00
  2.  ŠÍSTEK Petr           UZEL          267.94
  3.  KOČÍ Radim            SDC           266.63
  4.  RYBKA Jaroslav        TS            264.18
  5.  BARTOŠ Kamil          ORLI          263.24
  6.  OBRUČNÍK Ladislav     NEM           262.44
  7.  DVOŘÁK Vladimír       SEZ           261.88
  8.  MIKOCZIOVA Naďa       NEM           261.88
  9.  KUBÍK Karel           RESTA         261.44
 10.  SZARASZ Tibor         SBD           261.29
 11.  PŘÍHODA Antonín       UZEL          261.18
 12.  LINDNER Tomáš         SDC           260.61
 13.  HOFFMAN Miroslav      TS            259.69
 14.  SÍLEŠ Milan           UZEL          258.64
 15.  BRÁZDA Jaromír        ORLI          258.47
 16.  SMĚJSÍK Stanislav     SEZ           258.00
 17.  GREMLICA Václav       SDC           257.00
 18.  EŠPANDR Miroslav      TS            255.88
 19.  JUREČKA Stanislav     PROF          255.40
 20.  ROZSÍVAL František    UZEL          255.00
 21.  JANUŠIK David         NEM           253.43
 22.  ŘEZNÍČEK Milan        TS            253.31
 23.  PŮLPÁN Zdeněk         SEZ           253.28
 24.  MAŇÁK Jiří            TS            253.00
 25.  HOFFMANN Pavel        UZEL          252.87
 26.  RAŠKA Luděk           PRECH         252.67
 27.  HAMPERL Luděk         SDC           252.47
 28.  DOLEŽEL Jiří          PRECH         252.36
 29.  RAŠŤÁK Radovan        RESTA         252.11
 30.  TOPIČ Břetislav       NEM           252.06
 31.  KOTÍK Zdeněk          ZAM           251.42
 32.  PLHAL Marek           PROF          251.18
 33.  DOKLÁDAL Antonín      ZST           250.89
 34.  STRATIL Josef         UZEL          250.63
 35.  HANZLÍK Zdeněk        SDC           250.40
 36.  DOKLÁDAL Michal       RESTA         250.06
 37.  SEDLÁČKOVÁ Petra      SPDO          250.00
 38.  HNILICA František     UZEL          249.31
 39.  HOŠÁK Břetislav       PRECH         249.18
 40.  RAŠKA Stanislav       PRECH         248.75
 41.  ŠVARC Miroslav        PROF          248.59
 42.  MARTÍNEK František    TS            247.88
 43.  MRÁZEK Ondra          SPDO          246.17
 44.  HORÁK Jiří            ZAM           245.76
 45.  JANOVSKÝ Jiří         UZEL          245.75
 46.  ŠVARC Zdeněk          PROF          244.33
 47.  KUBÍK Pavel           SDC           244.13
 48.  HLAVINKA Čestmír      RESTA         244.00
 49.  KLVAŇA Miroslav       ORLI          243.60
 50.  OBRTEL Lumír          SEZ           243.00
 51.  GARDIAN Jaroslav      SBD           243.00
 52.  MARŠÁLEK Jiří         SEZ           242.89
 53.  SACHR Jaroslav        ZAM           241.81
 54.  NAJĎONOV Oleg         RESTA         241.81
 55.  ZBRUŽ Petr            NEM           240.93
 56.  PROKEŠ Václav         ZST           240.86
 57.  ONDERKA Jiří          SBD           239.47
 58.  VINKLAR Dalibor st    ORLI          239.40
 59.  KONUPČÍK Miroslav     TS            239.07
 60.  DIVILA Oldřich        ZAM           238.88
 61.  PUMPRLOVÁ Dagmar      SBD           238.69
 62.  PATRMAN Milan         SDC           238.50
 63.  OSTRČIL Zdeněk        PROF          237.89
 64.  HRABAL Jaromír        ORLI          237.71
 65.  HRUBÝ Jaromir         SDC           237.50
 66.  FIALA Antonín ml      PROF          236.35
 67.  ZONOVÁ Jana           NEM           235.50
 68.  RYTÍŘOVÁ Dana         PRECH         235.29
 69.  DOUPAL Jiří           ZAM           235.08
 70.  KOTIKOVA Jarmila      ZAM           235.00
 71.  ZATLOUKAL Vladimír    SDC           234.57
 72.  FIALA Antonín         PROF          233.88
 73.  PAVLIŠTÍK Jaroslav    ZST           233.75
 74.  BACHŇÁK Zdeněk        TS            233.50
 75.  MIKULÍKOVÁ Ema        PRECH         233.09
 76.  LEHNERT Ladislav      SPDO          232.75
 77.  VINKLAR Dalibor ml    ORLI          232.75
 78.  BARTL Vladimír        SEZ           232.22
 79.  SEDLÁČEK Bohumír      SPDO          231.71
 80.  JANEK Pavel           RESTA         230.93
 81.  ZAORAL Vladimir       SPDO          230.71
 82.  BARAŠÍK Jan           ZST           230.00
 83.  STEJSKAL Roman        ZST           230.00
 84.  PAVLÍK Bronislav      SPDO          229.82
 85.  VÝVODA František      ORLI          228.00
 86.  VINKLÁREK Petr        TS            227.00
 87.  JURAJDA Josef         SBD           226.71
 88.  BUREŠ František       SBD           226.36
 89.  RAŠKA Stanislav ml    NEM           226.31
 90.  LEHKÝ Frantisek       RESTA         226.00
 91.  ŠÍSTKOVÁ Jarmila      ZST           225.80
 92.  RAŠKOVÁ Ludmila       PRECH         224.73
 93.  SAMSONEK Josef        SPDO          222.67
 94.  ŠONSKÝ Zbyněk         ZST           221.00
 95.  DOKLÁDAL Drahomír     ZST           220.00
 96.  STAŠEK Pavel          SPDO          218.23
 97.  ČAPÍK Ladislav        SBD           216.78
 98.  DOHNAL Stanislav      SPDO          216.73
 99.  VINKLAROVÁ Dobromila  ORLI          216.33
100.  VYLÍČIL Zdeněk        ZST           215.38
101.  KŘENEK Miroslav       ZAM           215.11
102.  DAŇA Libor            SEZ           213.33
103.  ČEPICA Pavel          SEZ           213.00
104.  MICHÁLEK Josef        PRECH         212.67
105.  SAZEL Jan             UZEL          211.00
106.  PUNČOCHÁŘ Michal      ZST           210.20
107.  DOHNAL Jan            SPDO          209.50
108.  KOPECKÝ Miroslav      SPDO          209.22
109.  HAVRLANT Miroslav     ZAM           209.10
110.  STAŠEK Pavel ml       SPDO          209.00
111.  ESPANDRA Miroslav ml  TS            209.00
112.  LEHKY Tomas           RESTA         207.00
113.  NEVŘELA Jaromír       ZST           205.67
114.  KONARIKOVA Jitka      SBD           205.00
115.  ZAPLETÁLEK Miloš      SBD           200.00
116.  KOBLIHA Petr          NEM           197.50
117.  HAVLÍČEK Tomáš        ZAM           196.50
118.  PAVLÍK Ivo            SPDO          193.00
119.  DOHNAL Jaroslav       SPDO          187.00
120.  SISTEK Petr ml        UZEL          187.00
121.  FIALA Michal          PROF          184.00
122.  DVOŘÁK Tomáš          SEZ           179.00
123.  DOHNAL Antonín        SPDO          175.00
124.  ŠÍSTEK Michal         ZST           174.00
125.  LEHNERTOVA Dana       SPDO          157.00



    



.